Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Putzmeister од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пумпа за бетон Putzmeister POMPA CU SNEC SP 11 THF Eco
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Пумпа за бетон
Година 05/1996 Километража 2234532 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража 450 м/ч Сила
Романија
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 760 DH Stage V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 07/2015 Километража 1745 м/ч Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 1984 Километража Сила
Романија, Borș
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се