Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Putzmeister од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Пумпа за бетон
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lubartów
машина за малтерисување Putzmeister MP25 mixit машина за малтерисување Putzmeister MP25 mixit
2
Контактирајте го продавачот
1.550 €
Машина за малтерисување
Година 2008 Километража Сила
Полска, Wrocław
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2009 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Mirówek
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2016 Километража 4980 м/ч Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P730 TD нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P730 TD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P720 TD нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P720 TD нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P720 TD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови машина за малтерисување Putzmeister MP - 25 нови машина за малтерисување Putzmeister MP - 25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2015 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Малтер пумпа
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Малтер пумпа
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2019 Километража 2208 м/ч Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови машина за малтерисување Putzmeister P-12 Sprayboy нови машина за малтерисување Putzmeister P-12 Sprayboy нови машина за малтерисување Putzmeister P-12 Sprayboy
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се