Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Кина

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

111 огласа: Градежни машини Putzmeister од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пумпа за бетон Putzmeister M46 пумпа за бетон Putzmeister M46
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 65.490 €
Пумпа за бетон
Модел 46m-5RZ
Година 05/2006 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 63m
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 42m with 4 boom sections
Година 09/2011 Километража 128726 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 05/2013 Километража 15192 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 49m
Година 07/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 15500 км Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2011 Километража Сила
Кина
пумпа за бетон Putzmeister M42 пумпа за бетон Putzmeister M42
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 04/2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 04/2013 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2010 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 75000 км Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2009 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 10/2013 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
пумпа за бетон Putzmeister M38 пумпа за бетон Putzmeister M38
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2007 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 03/2012 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 09/2012 Километража 60000 км Сила
Кина, 长沙市
пумпа за бетон Putzmeister M42 пумпа за бетон Putzmeister M42 пумпа за бетон Putzmeister M42
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2010 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се