Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Грција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Putzmeister од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стрела за заливање со бетон Putzmeister M28 стрела за заливање со бетон Putzmeister M28
2
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Стрела за заливање со бетон
Година 06/1990 Километража Сила
Грција, Aspropirgos
пумпа за бетон Putzmeister 22M FOR SPARE PARTS пумпа за бетон Putzmeister 22M FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 22m.
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Модел PM BSA1407D
Година 12/2001 Километража 3049 м/ч Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 31M. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 31M.
Година 1977 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
стрела за заливање со бетон Putzmeister стрела за заливање со бетон Putzmeister стрела за заливање со бетон Putzmeister
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Стрела за заливање со бетон
Година 1980 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 22M. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 22M.
Година 1976 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
стрела за заливање со бетон Putzmeister 31m FOR SPARE PARTS стрела за заливање со бетон Putzmeister 31m FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Стрела за заливање со бетон
Модел 32m
Година 1980 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 31m. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 31m.
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 28m. FOR SPARE PARTS пумпа за бетон Putzmeister 28m. FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 28m.
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се