Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Европа

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

113 огласа: Градежни машини Putzmeister

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 720 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 715 SD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1300 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 702
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2003 Километража 600 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2009 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2007 Километража 86 м/ч Сила
Германија
пумпа за бетон Putzmeister BSF 20.09 H (IN 3225) пумпа за бетон Putzmeister BSF 20.09 H (IN 3225)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M 20
Година 2006 Километража 154556 км Сила
Германија, Aichtal
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005D
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 1999 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
нови пумпа за бетон Putzmeister POMPA CU SNEC SP 11 THF Eco
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Стационарна пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Пумпа за бетон
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
286.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 91000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
284.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 179000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за фарбање
Година 05/2009 Километража 4000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 04/2002 Километража 333 м/ч Сила
Бугарија
машина за малтерисување Putzmeister MP 25 mixit машина за малтерисување Putzmeister MP 25 mixit
2
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Машина за малтерисување
Година 2008 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
5.499 € Без ДДВ
Стрела за заливање со бетон
Година 2007 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Германија, Belm
пумпа за бетон Putzmeister PUMI 24.67 CS (IN 3435)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 281615 км Сила
Германија, Aichtal
пумпа за бетон Putzmeister Mixkret 4 (IN 3424)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража 561 м/ч Сила
Германија, Aichtal
стационарна пумпа за бетон Putzmeister RV 16 (IN 3429) стационарна пумпа за бетон Putzmeister RV 16 (IN 3429)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Германија, Gründau
пумпа за бетон Putzmeister Mixkret 4 (IN 3426)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 118 м/ч Сила
Германија, Aichtal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1990 Километража Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ZL 56
Година 02/2022 Километража 900 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се