Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Putzmeister од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Машина за малтерисување
Година 03/2018 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 05/2007 Километража 150 м/ч Сила
Бугарија, Busmantsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 04/2010 Километража 333 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2007 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2006 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се