Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Белорусија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Putzmeister од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 40.960 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2010 Километража 500 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.283 €
Машина за малтерисување
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Brest
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.917 €
Стрела за заливање со бетон
Година 2014 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се