Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Белгија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Putzmeister од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 52000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
297.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 40000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
286.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 91000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
284.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 179000 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1990 Километража Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1990 Километража 2795 м/ч Сила
Белгија, Egem
нови пумпа за бетон Putzmeister BSF42.5-16 H PL нови пумпа за бетон Putzmeister BSF42.5-16 H PL нови пумпа за бетон Putzmeister BSF42.5-16 H PL
3
Контактирајте го продавачот
447.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 600 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
369.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 600 км Сила
Белгија, Erembodegem
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Erembodegem
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се