Филтри -

Градежни машини Potain од Португалија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Градежни машини Potain од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Кула кран
Година Километража Сила
Португалија, Vale de Cambra
кула кран Potain GTMR 331 кула кран Potain GTMR 331 кула кран Potain GTMR 331
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 35 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1989 Километража Сила
Португалија, Guimarães
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Potain 336A кула кран Potain 336A кула кран Potain 336A
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 40 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1991 Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 38 м Носивост 4000 кг
Година 1988 Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 45 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1999 Километража Сила
Португалија, Guimarães
кула кран Potain за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Португалија, Guimarães
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи