Филтри -

Градежни машини Potain од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Potain од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2018 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 46.2 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 2007 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
158.000 € Без ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 38 м Носивост 4000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
кула кран Potain HD40 кула кран Potain HD40
2
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Кула кран
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 35 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2005 Километража Сила
Полска, Radom
кула кран Potain F15/15C кула кран Potain F15/15C кула кран Potain F15/15C
3
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1990 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг
Година 1999 Километража Сила
Полска, Baniocha
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
кула кран Potain MC85 кула кран Potain MC85 кула кран Potain MC85
3
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 35.052 м Дофат на стрела 70.104 м Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Полска, Baniocha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т
Година 1999 Километража Сила
Полска, Łącko
кула кран Potain MD 238 A J10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.2 т
Година Километража Сила
Полска, Łącko
Контактирајте го продавачот
68.110 € PLN 315.000 PLN
Кула кран
Висина на подигање 19 м Носивост 1800 кг
Година 2016 Километража 69 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 1995 Километража Сила
Полска, Baniocha
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се