Филтри -

Градежни машини Potain од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини Potain од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг
Година 2010 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 75 м Носивост 20000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.7 т
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг
Година 2016 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се