Филтри -

Градежни машини Potain од Италија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини Potain од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1600 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Correggio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Potain MC 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain MCT 68
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2010 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain GTMR 336 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг
Година 1991 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain GTMR 336A
1
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг
Година 1990 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain HD 16A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 22 м Носивост 1500 кг
Година 1993 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain MC 68 кула кран Potain MC 68
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 28 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран Potain MCT 88
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Кула кран
Година 1990 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain HD16C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 24 м Носивост 1800 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain IGO 15
1
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 22 м Носивост 1800 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain HD 12 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Rome
кула кран Potain GTMR 336A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1989 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain SP 45
1
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Кула кран
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 35 м Носивост 2000 кг
Година 1997 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain 336 MAST SECTIONS / ELEMENTI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain IGO 36
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain MC 68 B кула кран Potain MC 68 B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран Potain IGO 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 35 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rome
друга градежна машина Potain PH 50-P Duo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се