Филтри -

Градежни машини Potain од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Potain од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Кула кран
Година 1990 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Кула кран
Висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 28 м
Година 08/2022 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран Potain MDT319 # 620334
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 25 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 1992 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 35 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1991 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 65 м Носивост 10000 кг
Година 2019 Километража Сила
Германија, Edersleben
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран Potain HD 30
1
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
186.000 €
Кула кран
Дофаќач 30 м Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Кула кран
Година 1995 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
252.000 €
Кула кран
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран Potain 2 x Mastelement
1
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 46.2 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 2008 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг
Година 2003 Километража Сила
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Malsch
кула кран Potain HD 32 A
1
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Кула кран
Дофат на стрела 26 м
Година 1997 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 35 м Носивост 4000 кг
Година 1998 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Кула кран
Година 1994 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Кула кран
Дофат на стрела 26 м
Година 07/1994 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
147.000 €
Кула кран
Година 2011 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Кула кран
Висина на подигање 50 м Носивост 1300 кг
Година 09/1994 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се