Филтри -

Градежни машини Potain од Европа

Резултати од пребарување: 187 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

187 огласа: Градежни машини Potain

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран Potain MD238 J12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2001 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 17 м Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 2000 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 48 м Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража Сила
Франција, Saint-Pierre-de-Chandieu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 75 м Носивост 16000 кг
Година 2021 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 70 м Дофаќач 75 м Носивост 12000 кг
Година 2016 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
кула кран Potain MD 265B1 J10
1
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Кула кран
Носивост 3000 кг
Година 1990 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 75 м Носивост 12000 кг
Година 2004 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Кула кран
Година 1990 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Кула кран
Висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 28 м
Година 08/2022 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран Potain MDT319 # 620334
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 25 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 1992 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 14000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 14000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 187 огласа
Прикажи
Претплати се