Филтри -

Градежни машини Potain од Бугарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Potain од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 42 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2002 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2003 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2000 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран Potain GMR 360 B кула кран Potain GMR 360 B
2
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1984 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран Potain 744 E кула кран Potain 744 E кула кран Potain 744 E
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофаќач 48 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1987 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 70.9 м Дофат на стрела 60 м Носивост 20000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.4 т
Година 1984 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се