Филтри -

Градежни машини Potain од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Potain од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
кула кран Potain MD 265B1 J10
1
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Kontich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 120 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 3.45 т
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Kontich
кула кран Potain GTMR 331 B кула кран Potain GTMR 331 B кула кран Potain GTMR 331 B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Белгија, Kontich
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се