Филтри -

Градежни машини Poclain Hydraulics

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Poclain Hydraulics

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1970 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
аукција 2.111 € SEK 23.000 SEK
Багер гасеничар
Година 1984 Километража 12460 м/ч Сила
Шведска, Färjestaden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 1984 Километража 12460 м/ч Сила
Шведска
багер на тркала Poclain Hydraulics 60P багер на тркала Poclain Hydraulics 60P
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1978 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер на тркала
Година 1970 Километража 2187 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Багер на тркала
Година 1972 Километража 2507 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се