Филтри -

Градежни машини Plusmix од Турција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Plusmix од Турција: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Plusmix Concrete Batching Plant
Продавач на Machineryline: 2 години
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
125.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 06/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила 37 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
106.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2020 Километража 1000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се