Филтри -

Градежни машини Pinguely

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Pinguely

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел PINGUELLY TLM 286 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 7.2 м Носивост 25 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 01/1986 Километража 290000 км Сила
Унгарија, Ullo
автодигалка Pinguely TT 250
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел TT 250 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 21 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 1986 Километража 35000 км Сила
Унгарија, Ullo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Автодигалка
Година 1990 Километража 22351 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Автодигалка
Година 1979 Километража 151547 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 43.5 м Дофат на стрела 43.5 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1977 Километража Сила
Унгарија, Tatabanya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Автодигалка
Година 1982-02-01 Километража Сила
Белгија, Bree
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се