Филтри -

Градежни машини Peiner од Полска

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини Peiner од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини од Полска"

Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел KLUBB K32 Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 10.5 м
Година 07/2018 Километража 79350 км Сила
Полска, Modliborzyce
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Багер на тркала
Носивост 17950 кг
Година 10/2003 Километража 7739 м/ч Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.75 м Носивост 680 кг
Година 2008 Километража 3178 м/ч Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража Сила
Полска, Zawidów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел S 70 XDT Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 36 м Носивост 600 кг
Година 04/2009 Километража 160000 км Сила
Полска, Warsaw
возило со дигалка со корпа Wumag WT 700 - SCANIA P380 возило со дигалка со корпа Wumag WT 700 - SCANIA P380 возило со дигалка со корпа Wumag WT 700 - SCANIA P380
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 700 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 36 м Носивост 600 кг
Година Километража 350000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
42.408 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
184.100 € PLN 790.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел WT 450 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 27 м Носивост 600 кг
Година 2007 Километража 200000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 06/2024 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 07/2024 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 06/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Машина за полнење на шевови
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.740 €
Греач на асфалт
Година 07/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
36.520 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 06/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 950 кг Брзина 19 км/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 2260 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
6.501 € PLN 27.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 12/2010 Километража 11738 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2007 Километража 5782 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи