Филтри -

Градежни машини Paus од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

9 огласа: Градежни машини Paus од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 1.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 10409 м/ч Сила
Холандија, Moergestel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31 м
Година Километража 1012 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Кровна дигалка
Висина на подигање 26 м
Година 09/2020 Километража Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Кровна дигалка
Година 2015 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Кровна дигалка
Висина на подигање 31 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 150 кг
Година 2018 Километража 1857 м/ч Сила
Холандија, Almelo
натоварувач со тркала Paus RL 1051 (For parts) за делови натоварувач со тркала Paus RL 1051 (For parts) за делови натоварувач со тркала Paus RL 1051 (For parts) за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 401 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи