Филтри -

Градежни машини Palfinger од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Palfinger од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P260B
Година 2012-08-30 Километража 186906 км Сила
Холандија, Hoogeveen
кран гасеничар Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража 2500 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел PK13001-K B Висина на подигање 13 м
Година 2011 Километража 2500 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
179.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 19395 кг
Година 2017 Километража 155917 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
322.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
154.500 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13225 кг
Година 2013 Километража 368345 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P260B
Година 2014 Километража 57389 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 765 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
кран гасеничар Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE1000A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 76587 км Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се