Филтри -

Градежни машини Palfinger Sany

Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

227 огласа: Градежни машини Palfinger Sany

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC800T5 Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC3500 grúa usada Sany 350Ton Висина на подигање 70 м Дофаќач 70 м Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Година 2012 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 135.700 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1300C Висина на подигање 116 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Носивост 130000 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т Брзина на подигање на товар 135 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC800 Носивост 80000 кг Брзина 85 км/ч
Година 09/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел 18 500 Висина на подигање 14.5 м Дофат на стрела 16 м Носивост 14700 кг
Година 2014 Километража 276876 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1250
Година 2012 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC750S
Година 2015 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC7000T7 Висина на подигање 90 м Дофаќач 90 м Носивост 700000 кг Капацитет на крајот на стрелата 700 т
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел 9500
Година 2006-12-27 Километража 236000 км Сила
Шпанија, Talavera De la Reina (Toledo)
Контактирајте го продавачот
19.180 € PLN 82.900 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany
Година 03/2008 Километража 179129 км Сила
Полска, Rokocin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SANY 50TON TRUCK CRANE Висина на подигање 59.19216 м Брзина 84.99788 км/ч
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
179.999 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел 42 Висина на подигање 26 м Носивост 16129 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 03/2014 Километража 252000 км Сила
Словачка, Svätý Jur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000 Висина на подигање 66 м Дофат на стрела 10 м Дофаќач 25 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 20 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 02/2021 Километража 2150 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC100C Sany all terrain crane 100Ton Висина на подигање 27 м Дофаќач 27 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SYM5454J Носивост 45470 кг
Година 01/2015 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SYM5557J
Година 01/2019 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел QAY220 Висина на подигање 62 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC6000T7 Висина на подигање 91 м Дофат на стрела 43 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC3500
Година 03/2014 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC2200T Носивост 220000 кг Брзина 90 км/ч
Година 05/2019 Километража 4000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
54.500 US$ EUR ≈ 50.990 €
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC250 Носивост 250000 кг
Година 01/2020 Километража 3500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000 Носивост 100000 кг
Година 03/2020 Километража 4000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC550 Носивост 55000 кг Брзина 85 км/ч
Година 06/2021 Километража 3400 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC250H Носивост 25000 кг
Година 03/2018 Километража 5000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC700 Капацитет на крајот на стрелата 70000 т
Година 08/2023 Километража 1500 км Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи