Филтри -

Градежни машини Palazzani

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини Palazzani

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 33 м
Година 2006 Километража 2660 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 192 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 8541 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 8 м
Година 2001 Километража 843 м/ч Сила
Италија, Chiari
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2002 Километража 10372 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 9.3 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 2300 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 2561 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Chiari
багер-натоварувач Palazzani PB 80.2
1
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 6562 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 4200 кг
Година 2002 Километража 230 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 2489 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2004 Километража 6501 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
24.200 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 19 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 3980 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.3 м Брзина 28 км/ч
Година 2004 Километража 1849 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
телескопска дигалка Palazzani TSJ 48/R BI-ENERGY телескопска дигалка Palazzani TSJ 48/R BI-ENERGY телескопска дигалка Palazzani TSJ 48/R BI-ENERGY
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 48 м Носивост 120200 кг
Година Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 7000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 8 м Дофат на стрела 5 м Дофаќач 2 м Носивост 15000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.5 т Брзина 18 км/ч
Година 1989 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 39 м Дофат на стрела 16.5 м Носивост 230 кг
Година 09/2022 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 14517 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се