Филтри -

Градежни машини PUTZMEISTER од Турција

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PUTZMEISTER од Турција: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел BSF 42-5.16H
Година 07/2017 Километража 41000 км Сила 420 кс
Турција, İstanbul
PUTZMEISTER TURKEY
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 2016
Година 10/2016 Километража 114000 км Сила 400 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел BSF 42-5.16H
Година 07/2017 Километража 41000 км Сила 420 кс
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
280.000 €
Пумпа за бетон
Модел 2014 M 47-5
Година 2014 Километража 128485 км Сила 295 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Пумпа за бетон
Година 2000 Километража 7603 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 36000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
58.990 € TRY 995.000 TRY
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
235.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 2013
Година 2013 Километража 128533 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел 2022
Година 02/2022 Километража 250 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел MSF M36-Z
Година 2006 Километража 1850 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2021
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.770 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 07/2010 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Пумпа за бетон
Модел 2006
Година 05/2006 Километража 167625 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 07/2006 Километража 1964 м/ч Сила 470 kW
Турција, İstanbul
пумпа за бетон PUTZMEISTER 1996 2631 MERCEDES  MODEL 36 PUTZMEİSTER пумпа за бетон PUTZMEISTER 1996 2631 MERCEDES  MODEL 36 PUTZMEİSTER пумпа за бетон PUTZMEISTER 1996 2631 MERCEDES  MODEL 36 PUTZMEİSTER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 1996 MODEL 36 PUTZMEİSTER
Година 06/1996 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 2004 MODEL 36 PUZMEİSTER
Година 03/2015 Километража 189000 км Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се