Филтри -

Градежни машини PUTZMEISTER од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа : Градежни машини PUTZMEISTER од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 €
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража 68578 км Сила
Романија, Podoleni
нови пумпа за бетон PUTZMEISTER POMPA CU SNEC SP 11 THF Eco
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
6 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Пумпа за бетон
Година 1984 Километража Сила
Романија, Ovidiu
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2016 Километража 195 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
32.999 € Со вклучен ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1748 м/ч Сила
Романија, Berceni
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 1984 Километража Сила
Романија, Bihor
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER M 760 DH Stage V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се