Филтри -

Градежни машини PUTZMEISTER од Кина

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

102 огласа: Градежни машини PUTZMEISTER од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 03/2005 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 42m with 4 boom sections
Година 09/2012 Километража 128744 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M46-5RZ
Година 11/2011 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2012 56m on BENZ
Година 03/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 56m on BENZ-4141
Година 2014 Километража 80 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 46m-5RZ
Година 05/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 49m
Година 07/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
пумпа за бетон PUTZMEISTER M46-5R пумпа за бетон PUTZMEISTER M46-5R пумпа за бетон PUTZMEISTER M46-5R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2011 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2014 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража 100000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2012 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
119.999 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 15500 км Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2014 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 37m
Година 03/2013 Километража 800 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Модел 110m3-26Mpa-390Kw
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон PUTZMEISTER 36m пумпа за бетон PUTZMEISTER 36m
2
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 28.330 €
Пумпа за бетон
Година 07/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 03/2007 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2007 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се