Филтри -

Градежни машини PUTZMEISTER од Грција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PUTZMEISTER од Грција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пумпа за бетон PUTZMEISTER 28m пумпа за бетон PUTZMEISTER 28m пумпа за бетон PUTZMEISTER 28m
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1980 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел PM BSA1407D
Година 12/2001 Километража 3049 м/ч Сила
Грција, THESSALONIKI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон PUTZMEISTER 22M FOR SPARE PARTS пумпа за бетон PUTZMEISTER 22M FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 22m.
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон PUTZMEISTER 31m. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 31m.
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон PUTZMEISTER 28m. FOR SPARE PARTS пумпа за бетон PUTZMEISTER 28m. FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 28m.
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон PUTZMEISTER 31M. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 31M.
Година 1977 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон PUTZMEISTER 22M. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 22M.
Година 1976 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон PUTZMEISTER 31m FOR SPARE PARTS пумпа за бетон PUTZMEISTER 31m FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 32m
Година 1980 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 04/1995 Километража 350000 км Сила 372 кс
Грција
пумпа за бетон PUTZMEISTER M28 пумпа за бетон PUTZMEISTER M28
2
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 06/1990 Километража Сила
Грција, Aspropirgos
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се