Филтри -

Градежни машини PUTZMEISTER од Белорусија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PUTZMEISTER од Белорусија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.390 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 10/2007 Километража 2700 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.320 €
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража Сила
Белорусија, Минск
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BMS Alpha Z3 BS
1
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2017 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.300 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража 29 м/ч Сила 115 kW
Белорусија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се