Филтри -

Градежни машини PUTZMEISTER

Резултати од пребарување: 287 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

287 огласа: Градежни машини PUTZMEISTER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P 740DBS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2020 Километража 700 м/ч Сила
Германија
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER M 740 D нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER M 740 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина, Рівне
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
129.800 €
Пумпа за бетон
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P730 TD нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P730 TD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P720 TD нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P720 TD нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER P720 TD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови машина за малтерисување PUTZMEISTER P-12 Sprayboy нови машина за малтерисување PUTZMEISTER P-12 Sprayboy нови машина за малтерисување PUTZMEISTER P-12 Sprayboy
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
пумпа за бетон PUTZMEISTER distribuidor пумпа за бетон PUTZMEISTER distribuidor пумпа за бетон PUTZMEISTER distribuidor
3
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Пумпа за бетон
Година 2010 Километража 200 км Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 1999 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 42m with 4 boom sections
Година 09/2012 Километража 128744 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M46-5RZ
Година 11/2011 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2012 56m on BENZ
Година 03/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 56m on BENZ-4141
Година 2014 Километража 80 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 1997 Километража Сила
Германија