Филтри -

Градежни машини PUNTEL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PUNTEL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење PUNTEL PX 950 машина за дупчење PUNTEL PX 950 машина за дупчење PUNTEL PX 950
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1990 Километража 15965 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се