Филтри -

Градежни машини PT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново висечко скеле PT ALBA 1800FA/B ново висечко скеле PT ALBA 1800FA/B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висечко скеле
Висина на подигање 100 м Носивост 1800 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 5.42 м Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 153 кс
Шпанија, LA MUELA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се