Филтри -

Градежни машини PRONAR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PRONAR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 01/2015 Километража 2150 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
85.840 € PLN 398.000 PLN
Друга градежна машина
Година 2015 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
6 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
68.590 € PLN 318.000 PLN
Друга градежна машина
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила 55 kW
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
6 години на Machineryline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се