Филтри -

Градежни машини PPM од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини PPM од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 400-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 15 м
Година 2001 Километража 176000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
64.170 € PLN 275.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел Att400-3 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 03/2002 Километража 113000 км Сила
Полска, Ostrów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580
3
Контактирајте го продавачот
42.000 € PLN 180.000 PLN
Автодигалка
Модел A580 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 01/1983 Километража 4789 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел 24
Година 04/1991 Километража 23412 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
49.000 € PLN 210.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел 30 ton Висина на подигање 31.5 м Дофат на стрела 31.5 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 1996 Километража 129652 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел PPM ATT 380 Висина на подигање 30.4 м Дофат на стрела 27 м Дофаќач 7.5 м Носивост 40000 кг
Година 1991 Километража 21500 км Сила
Полска, Wierzbica
Контактирајте го продавачот
78.410 € PLN 336.000 PLN
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wołomin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи