Филтри -

Градежни машини PPM од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PPM од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка PPM 680ATT 8x6x8
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 1989 Километража 100543 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
автодигалка PPM A 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 50000 т
Година 2007 Километража 8100 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30.4 м Носивост 35000 кг
Година 2001 Километража 155000 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1979 Километража Сила
Франција, BOE
автодигалка PPM C 380
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 35000 т
Година 1985 Километража 11320 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел PPM ATT 350 Висина на подигање 30.4 м Носивост 30000 кг
Година 1997 Километража 72000 км Сила
Франција, VANNES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2000 Километража 12500 м/ч Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се