Филтри -

Градежни машини PPM од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Градежни машини PPM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка PPM ATT 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Gijón
автодигалка PPM ATT 900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 53 м Носивост 80000 кг
Година 2000 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 27 м Носивост 35000 кг Брзина 85 км/ч
Година 1997 Километража Сила
Романија, ARAD
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел ATT 350 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 06/2000 Километража 64000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 400-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 15 м
Година 2001 Километража 176000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 1998 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
72.410 € PLN 336.000 PLN
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wołomin
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел 24
Година 04/1991 Километража 23412 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1990 Километража Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
аукција 31.200 €
Автодигалка
Висина на подигање 31.6 м Носивост 35000 кг
Година 2000 Километража 77522 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража 262881 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 80000 кг
Година 05/1994 Километража 19000 км Сила
Грција
автодигалка PPM ATT 600.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2003 Километража 42116 км Сила
Латвија, RIGA
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Автодигалка
Година 1993 Километража 162744 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 11496 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1981 Километража 10715 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел Terex Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 9 м Носивост 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т Брзина 80 км/ч
Година 06/2001 Километража 100000 км Сила
Романија, Buzău
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Автодигалка
Година 1999 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM D2066 LF33 (265 KW)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 109720 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран PPM
Година 01/1985 Километража Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Автодигалка
Година 1995 Километража 12695 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 380
Година 07/1987 Километража Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
автодигалка PPM ATT 680
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 1994 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 1998 Километража 17000 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се