Филтри -

Градежни машини POTAIN од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини POTAIN од Украина: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 48 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се