Филтри -

Градежни машини POTAIN од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини POTAIN од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Jebel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Jebel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 75 м Носивост 16000 кг
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 60 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 2015 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 75 м Носивост 20000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.7 т
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се