Филтри -

Градежни машини POTAIN од Италија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини POTAIN од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран POTAIN IGO 36
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2010 Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран POTAIN HD 25
1
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 27 м Носивост 2000 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран POTAIN HD 10
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Кула кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 1000 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Cuneo
кула кран POTAIN MC 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран POTAIN HD 11
1
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Кула кран
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 18 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран POTAIN MC 85 кула кран POTAIN MC 85 кула кран POTAIN MC 85
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 5000 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран POTAIN S24A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Merate
кула кран POTAIN MC 68B кула кран POTAIN MC 68B кула кран POTAIN MC 68B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 28.5 м Дофаќач 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rubano
кула кран POTAIN Igo 13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран POTAIN IGO T85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофаќач 45 м Носивост 6000 кг
Година 04/2010 Километража Сила
Италија, Padova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Padova
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Кула кран
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
кула кран POTAIN HD 10
1
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Кула кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 1000 кг
Година 1996 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран POTAIN 321 C
1
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Кула кран
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 20 м Носивост 2000 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран POTAIN  MC-48
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран POTAIN SIMMA GT 187
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран POTAIN GTMR 336A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1989 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран POTAIN SP 45
1
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Кула кран
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 35 м Носивост 2000 кг
Година 1997 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Кула кран
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
кула кран POTAIN IGO 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2001 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран POTAIN MC-48-B кула кран POTAIN MC-48-B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 36 м Носивост 2500 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Correggio
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се