Филтри -

Градежни машини POTAIN од Холандија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини POTAIN од Холандија: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран POTAIN MD 175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD238
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран POTAIN MD120A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD285
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MDT 219 J10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD 238A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32.7 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD265C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36.6 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD235J12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN SP185A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD185BH10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN F3/29B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 27.7 м Дофат на стрела 35 м Носивост 12000 кг
Година 1976 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 14000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се