Филтри -

Градежни машини POTAIN од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини POTAIN од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран POTAIN MDT-259, J10
1
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 10000 кг
Година 2017 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран POTAIN GTMR 386, revised in 2017!
1
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 50 м
Година 2002 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофаќач 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.125 т
Година 2004 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 6000 кг
Година 2008 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран POTAIN Hup 40-30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 40 м
Година 2017 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 46.2 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 2008 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Германија, Saarlouis
кула кран POTAIN MD 95 B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофаќач 50 м Носивост 1250 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.25 т
Година 2003 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
кула кран POTAIN GTMR 386, 2008
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м
Година 2008 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофаќач 35 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1991 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1992-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
кула кран POTAIN MD-175, 1999
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м
Година 1999 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се