Филтри -

Градежни машини POTAIN од Франција

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

64 огласа: Градежни машини POTAIN од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 14000 кг
Година 2008 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 70 м Дофаќач 70 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2014 Километража Сила
Франција, VANNES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 70 м Носивост 25000 кг
Година 2011 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2007 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2006 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
аукција 114.405 € Без ДДВ
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 1999 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2008 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 14000 кг
Година 2006 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг
Година 2011 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 25 м
Година 1991 Километража 12306 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 63 м Носивост 10000 кг
Година 2008 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2005 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 75 м Носивост 12000 кг
Година 2009 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 75 м Носивост 16000 кг
Година 2009 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг
Година 2013 Километража Сила
Франција, VANNES
кула кран POTAIN BKT MDT192 jib package 40m=>60m (AS205-01 AS205-02 AS205-03 AS20 кула кран POTAIN BKT MDT192 jib package 40m=>60m (AS205-01 AS205-02 AS205-03 AS20
2
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Saint-Nizier-Sous-Charlieu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 12000 кг
Година 2004 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Носивост 8000 кг
Година 2013 Километража Сила
Франција, VANNES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Франција, Dry
кула кран POTAIN Anchorage frame AK601 for rental
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Dry
кула кран POTAIN MDT 178 кула кран POTAIN MDT 178 кула кран POTAIN MDT 178
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 8 т
Година 2013 Километража Сила
Франција, VANNES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Носивост 10000 кг
Година 2006 Километража Сила
Франција, VANNES
кула кран POTAIN Floor climbing B60R 2m кула кран POTAIN Floor climbing B60R 2m
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Dry
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се