Филтри -

Градежни машини POTAIN од Европа

Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

154 огласа: Градежни машини POTAIN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг
Година 1996 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
кула кран POTAIN Anchorage frame AK601 for rental
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Kontich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 35.052 м Дофат на стрела 70.104 м Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Полска, Baniocha
кула кран POTAIN HD 32 A
1
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Кула кран
Дофат на стрела 26 м
Година 1997 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 35 м Носивост 4000 кг
Година 1998 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Кула кран
Година 1994 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран POTAIN HD 26 A
1
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Кула кран
Дофат на стрела 26 м
Година 07/1994 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 120 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 3.45 т
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Kontich
кула кран POTAIN GTMR 331 B кула кран POTAIN GTMR 331 B кула кран POTAIN GTMR 331 B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Белгија, Kontich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, DUNAKESZI
кула кран POTAIN Connecting mast K80/KR60-2 or K800/KR60 кула кран POTAIN Connecting mast K80/KR60-2 or K800/KR60
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Dry
кула кран POTAIN Floor climbing B60R 2m кула кран POTAIN Floor climbing B60R 2m
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 10000 кг
Година 2006 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 75 м Носивост 12000 кг
Година 2005 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 34.2 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 1998 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 32 м Носивост 4000 кг
Година 2003 Километража Сила
Латвија, Klives
кула кран POTAIN MC85b кула кран POTAIN MC85b кула кран POTAIN MC85b
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 5 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 € Без ДДВ
Кула кран
Година 2000 Километража 2000 м/ч Сила
Франција
кула кран POTAIN GTMR 336A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1989 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг
Година 2010 Километража Сила
Франција, Saint-Herblain
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2006 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 16 м Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Avigliana (TO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2002 Километража Сила
Бугарија, София
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се