Филтри -

Градежни машини POLAR BADGER

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини POLAR BADGER: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.750 € RUB 2.550.000 RUB
Мини натоварувач
Носивост 790 кг Брзина 35 км/ч
Година Километража Сила 34 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 870 кг Брзина 12 км/ч
Година Километража Сила 45 кс
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 870 кг Брзина 13 км/ч
Година Километража Сила 47 кс
Русија
нови натоварувач со тркала POLAR BADGER WL25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 425 кг Брзина 14 км/ч
Година Километража Сила 25 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 934 кг
Година Километража Сила 48.6 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1050 кг Брзина 12 км/ч
Година Километража Сила 60 кс
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се