Филтри -

Градежни машини PM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини PM

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 12/2001 Километража 3049 м/ч Сила
Грција, THESSALONIKI

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 4
Година 05/2022 Километража 680 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 1700 кг
Година 08/2022 Километража 1790 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.720 €
Автодигалка
Висина на подигање 8.3 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.430 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 28.930 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Багер гасеничар
Носивост 13000 кг
Година 2017 Километража 1000 м/ч Сила
Перу
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Мини багер
Евро Euro 2
Година 01/2020 Километража 950 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
37.450 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 18 км/ч
Година Километража 253 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
64.300 US$ EUR ≈ 59.060 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY25K5-I Висина на подигање 47.2 м Носивост 25000 кг Брзина 80 км/ч
Година 2019 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
193.000 US$ EUR ≈ 177.300 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT100 Дофат на стрела 23 м Дофаќач 92.6 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 9 т Брзина 90 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
223.000 US$ EUR ≈ 204.800 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QAY200 Висина на подигање 82.1 м Дофат на стрела 3 м Дофаќач 81 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 71 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
430.000 US$ EUR ≈ 394.900 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCA180L8 Висина на подигање 103 м Дофат на стрела 20 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т Брзина 80 км/ч
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCR90 Дофат на стрела 6.5 м Носивост 90000 кг Брзина 34.8 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
248.900 US$ EUR ≈ 228.600 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCA130L7 Дофат на стрела 14 м Дофаќач 104 м Носивост 130 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т Брзина 80 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 160.700 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT80L6_2 Висина на подигање 85 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 60.5 м Брзина 80 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
мини багер Kubota KX161-3SZ
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
300.000 US$ EUR ≈ 275.500 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCA130L7 Дофат на стрела 14 м Дофаќач 104.6 м Носивост 130000 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т Брзина 80 км/ч
Година 08/2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи