Филтри -

Градежни машини PINGUELY

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини PINGUELY

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Автодигалка
Година 1979 Километража 151547 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Автодигалка
Година 1990 Километража 22351 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
аукција 8.800 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.65 м
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1982-02-01 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел PINGUELLY TLM 286 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 7.2 м Носивост 25 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 01/1986 Километража 290000 км Сила
Унгарија, Üllő
автодигалка PINGUELY TT 250
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел TT 250 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 21 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 1986 Километража 35000 км Сила
Унгарија, Üllő
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 21 м
Година 1989 Километража Сила
Белгија, Gembloux
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се