Филтри -

Градежни машини PI MAKINA од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PI MAKINA од Турција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 140 47
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 01/2021 Километража Сила 220 кс
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 06/2020 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 06/2020 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 49.8 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1450 т
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се