Филтри -

Градежни машини P&H од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини P&H

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1982 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка P&H P&H S35 for parts автодигалка P&H P&H S35 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка P&H P&H S 15 for parts автодигалка P&H P&H S 15 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 38.5 м Дофаќач 7.5 м Носивост 25 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 1988 Километража Сила
Грција, Λάρισα
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Кран гасеничар
Година 1965 Километража Сила
Германија, Lemgo
кран гасеничар P&H 215 кран гасеничар P&H 215
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1975 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 100 кг
Година 01/1989 Километража 63225 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 100 кг
Година 01/1989 Километража 63225 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
34.130 € PLN 160.000 PLN
Автодигалка
Година 1990 Километража 18000 м/ч Сила
Полска, Pietrowice Wielkie
автодигалка P&H 650 ATC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1982 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м
Година 1970 Километража Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се