Филтри -

Градежни машини P&H

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини P&H: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
автодигалка P&H OMEGA E 130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 24.7 м Носивост 28000 кг
Година 1990 Километража 1 км Сила
Франција, Plourhan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1986 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
автодигалка P&H omega 25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1985 Километража Сила
Полска, Łapy
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 80.880 €
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Перу, Lurín
Контактирајте го продавачот
20.740 € PLN 99.950 PLN
Автодигалка
Година 1993 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Leszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1985 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
33.190 € PLN 160.000 PLN
Автодигалка
Година 1990 Километража 18000 м/ч Сила
Полска, Pietrowice Wielkie
автодигалка P&H 650 ATC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1982 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка P&H P&H S 15 for parts автодигалка P&H P&H S 15 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
UCM Holland
4 години на Machineryline
автодигалка P&H P&H S35 for parts автодигалка P&H P&H S35 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
UCM Holland
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м
Година 1970 Километража Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1985 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 60 м
Година 01/1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Белгија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се