Филтри -

Градежни машини PEUGEOT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PEUGEOT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 8 м
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 7 м
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-30-LE
Година 2008-05-29 Километража 336756 км Сила 116 kW
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м
Година 01/1996 Километража 50941 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се